Duben 2012

I fink u freeky

28. dubna 2012 v 15:01 | Inkognito
nemam ráda hiphopy, rapy a podobné zhovadilosti.
ale tenhle videoklip je naprosto perfektní!
Krysy kam se podíváš, člověk mlátící do ležícího lva, ruce vykukující z peřin, ta nevinně překrásná dívka s medovým hlasem, jak vyndavavá z pánvičky smažící se vosu. Novinové osoby v novinovém obýváku, tváře bezzubých lidí, upřené pohledy (často bej jedinýho mrknutí!).

mam ráda artový videoklipy

atmosfear

24. dubna 2012 v 21:47 | Inkognita
všechno

zahrabat, odjet, Austrálie, nic

vim, co s tim, ale nic bych tim nevyřešila

výraz rejt držkou v zemi je něco tak neuvěřitelně výstižnýho
že vám povím, že...
reju držkou v zemi
a mam pocit
že už mě brzo čeká zemský jádro

dost o tom, že mám už přes týden chuť si vyrvat mozek z hlavy a spláchnout ho do záchoda. Za dva tejdny máme praxe, za dva tejdny končíme po té duševní stránce se školou. Aby se ale propagace moc netěšila, vymysleli si na nás superextra klauzury číslo dvě, kterýma si musíme projít místo opíjení se a chození po výstavách, jako u jinejch oborů. Pak se s velkym diktátorskym mačem a růt rozvalíme na UMPRUMce někde mezi nekonečný kouř z cigaret a satinýrku.


únorová praha už mě ale nebaví.

Odesláno

3. dubna 2012 v 14:38 | Inkognito

Milá Marylou,
mám se moc dobře. Kreslím indiány, piju drahé džusy a polykám ještě dražší prášky, což znamená, že je o mě dobře postaráno a já žiju v nevídaném luxusu. Sleduju mash, dariu a south park, mluvím si pro sebe anglicky a sním o velké cestě do Finska, vzala bych i tebe a spoustu našich společných přátel z hradu.
Dnes se mi zdály dva děsivé sny. V jednom jsem jela strašidelným vlakem a málem mě zabil velký, černý pavouk s červenýma osmi očima a ve druhém sem se bála nácků. Trelawneyová by mi k tomu určitě zase předpověděla smrt.
Odpověděla jsem na dotaz objednávky z bodylajnu, takže si asi koupím rhska za levno a ještě navíc strašný krásný, protože rhska z punk podkategorie asi nikdo nekupuje.
Snad se mi indián povede. Budu ho dělat suchýma křídama, protože nic jinýho mě v posledních dobách tak hrozně moc nenaplňuje. možná mu udělám naprosto neindiánskou plesovou masku, uvidím.
Posílám ti fotku, je trochu šílená, ale myslim si, že se ti bude skvěle hodit nad postel.
Pozdravuj nebelvířany!
Ahoj,
N.