Červen 2012

Not funny!

28. června 2012 v 14:09
nevim jak vám, ale tohle mi přijde geniální...
ač je to možná i tím, že se na to vždy koukám ve stavu naprosto nestřízlivém.

přežito...

23. června 2012 v 12:54
sice jsem nikdy tak dlouho v kuse nepřemýšlela nad tím, že sežeru všechny ty čtyři prošlý modrý prášky z mých náušnic, ale...
přežito.

pý es. máme třídu plnou kreténů
pý es dva. lidi v prváku a třeťáku jsou občas hodně fajn
pý es tři. nebýt samotnění v lesích, asi bych ty prášky z přebytku komunikace už spolykala.

jinak se na mě na nějaký "kamarádění" všichni, se kterýma jsem se tam "kamarádila" úplně vysrali, takže sem byla na pokoji s cizíma prvačkama a s těma "svýma" jsem za celou dobu prohodila tři hloupý slova.
za což jsem vděčná.

If you knew time as well as I, you wouldn't dream of wasting it!

2. června 2012 v 22:23 | Inkognita
mám za sebou rodinný výlet do hor... vždycky mě tak hrozně dostává, jakou já mam rodinu. Celej výlet probíhal v našem oblíbenym urejpanym duchu, kdy si nikdo nikdy nenechá ujít příležitost si z někoho drze vystřelit... a mě se po tomhle tak neskutečně stejská!! Na katolickym intru jsou na vás všichni tak škrobeně přemilý, že si pak ty nedělní obědy a sobotní výlety člověk užívá úplně, ale ÚPLNĚ jinak. Strašně ráda se jen tak z dobrý nálady hádám s rodinou. Je to takovej rituál při odjezdu do Prahy, kde jsou na vás všichni celej tejden debilně milý :D Jednou za tejden to ze sebe člověk dostane a ještě se směje absurditě situace. Už se docela těšim na prázdniny, nějak se mi stejská po domově...
jo a jeli sme kolem Jilemnice. celou dobu sem vyhlížela ty dvě neskutečně neskutečný dvojčata, ale nic... (jo a kde máš blog, y?)

začala jsem se těšit na plenér. budu muset hodně sledovat black books a dariu, možná se do ní zkusím na ten tejden vžít, abych to nějak přežila. nebudu se s nima nijak družit, nebudu se s nima nesnášet, budu si ode všech držet akorát obrovskej odstup a občas se pobavím cizí hloupostí.
snad to dám
a užiju si trochu masochismu, kdy budu zase v roli neoblíbený a divný.
zkusim poprosit učitelku, jestli bych nemohla bejt na pokoji s někym z prváku, protože s holkama od nás bych si to hodila už první den.


jo a ty videa furt blbnou, vždycky je ke každýmu článku nějaký špatný video z dřívějška... achjo.