zasenicmoc

10. srpna 2012 v 2:00 | n
já bych se rozkrájela...
zase je to o něco lepší, přecejen mam blekdevilky v dlani a ne eukaliptový listy na střeše. S radostí promarním třeba celý léto. Ve vodorovný pozici, i když svislá, s nohama hezky nad zemí, to taky neni úplně blbý.
mam peníze na díru do rtu a inkoust pod kůži. jen mi neni vosumnáct, tak si budu muset ještě půl roku počkat. mezitim si tu díru můžu nabodat doma sama a inkoust zapustit taktéž.
"oči-
rozmazala je po tváři"
ruka mi smrdí po mrtvym mase, buď mi tam hnije něco uvnitř, nebo sem zase vyžrala slaninu z lednice. občas si vzpomenu, jak sem si jako malá něco přála
nějak to nechápu, asi jsem jinak se všim spokojená. Z mýho wish listu už dávno zmizely věci tipu být umělcem, mít velikou zahradu a dům plný neustále se množících koček. Všechny mý přání jsou tak strašně hloupý a jednoduchý, vpodstatě jde jenom o plnění určitejch životních potřeb. Jít spát, něco sníst, zabalit se do svetru a nalít do sebe další litr zelenýho čaje. jsem takovej prázdnej robot, pokud zrovna nejsem ve společnosti lidí, což je opravdu velmi neobvyklá situace. a nebaví mě velký písmena.
mola bych to tu na nějakou dobu nechat vklidu a všechno to házet do svýho velkýho deníku s tvrdýma deskama.
jinak za tejden nazdar, teď si jdu odpočinout od odpočinku někam do tý slavný bohémsky romantický atmosféry, jak všichni říkaj (a já jim to nevěřim).
 


Komentáře

1 - Fräulein Devil - Fräulein Devil | E-mail | Web | 14. srpna 2012 v 10:47 | Reagovat

Z veľkých písmen sa stáva klišé... rovnako  ako de facto všetkého.
Akurát včera som sa bola pozerať, ako jednej obeti, ktorej som robila návrh na tetovanie, to tetujú. Je mi jej ľúto. Ja si počkám... už ani nie pol roka. Praise the lord! Ignorujme fakt, že pred rokom to už malo dávno byť. A musím si to vykričať, údajne je to, čo tam chcem, nelegálne... Dopekla.
A začínam mať pocit, že tento komentár sa absolútne vyhýba akémukoľvek účinku, zniem ako idiot a absolútne nič zaujímavé som nepovedala. 'Nuff said.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.