in a sea of possibilities

18. března 2013 v 20:32 | n
když někde ve tmě zanecháte jednu z nejdůležitějších a smrtelně vážných věcí pro žití ve společnosti, jako jsou doklady, a vůbec vás to nerozhodí. protože spousta důvodů. třeba úterý, nebo vesmír plnej měsíců a roků, nebo třeba pouhý kafe a divný historky, možná pak i harry potter a absintový vlasy lidí ve stejných světech. a taky vlastně fakt, že doklady jsou strašná blbost. bude vodjezdový úterý, woodstocková středa, vinnej čtvrtek a finskej pátek. tendle tejden jedu bez škodlivejch stud-odbourávajících látek a je mi z toho na blití- jak může abstinent existovat ve společnosti víc jak 0 lidí?
ranní nejsemtady, pak trochu strachu a přesvědčení.
šišák mi srostl k tělu, zato si vod sebe čim dál tim víc držim všechny přikazovací a pravidlový existence.
ještě před tejdnem jsem se bála smrti, dneska se bojim písemky z dějin, tak nevim, možná to před tejdnem bylo o trochu lepší.
když se potřebuju oklepat ze strachu z ledový zimy, myslim na věci a věci, snad, možná, tady jsou a jsou tu pro mě, realita je berlička. nikdy jsem tolik nelítala. lidi, vzduch a já, něco stavim, z karet a nebo jinýho papíru a kolem choděj lidi, netuší a někdy možná tuší, snaží se zničit mi základy. pečlivě-poskládaný-základy.
kdo nechápe, je na tom asi tak stejně jako já. jenom koukám a nechápu, možná, že když budu pít víc kafe, budou se dít věci rychlejc, dočkáme se konce do dvou hodin, takovej pitomej film od blbýho režiséra, s divnejma hercema a dobrym soundtrackem.titulky, konec.
občas už mě všechno to trochunadšení unavuje a hází zpátky do všech těch hnusů.

dneska si připadám asi jako myš...
 


Komentáře

1 Creepy cake Creepy cake | Web | 19. března 2013 v 15:01 | Reagovat

Nevím, ale takhle psaný je to kurevsky dobrý. Požírá mi to mozek a strašně mě to baví.

2 Teris Teris | Web | 21. března 2013 v 15:15 | Reagovat

Jo, taky si tak občas připadam. Nechápu okolí a ono mě - aspoň to tak cítim a mám tyhle názory vsugerovaný v hlavě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.