vyserme se na deprese

11. března 2013 v 21:11 | n
to si tak koupim černý čaj ceylon a po třech dnech nešťastnýho pití hnusný břečky zjistim, že na krabičce je ve skutečnosti psáno černý čaj citrón...
vzpamatuj se...
tolik jsem toho snad nikdy nevyzumkala. vernisáž a koncerty a tak. jeden nejlepší víkend. snad jich brzo bude víc, těch nejlepších víkendů.
vítej zpátky na zemi. tvůj mozek zase začíná fungovat jak má, tvá soustředěnost už taky zase za něco stojí. všechno, cos doteď posírala, můžeš docela dobře vylepšit. navíc jsi vlastně hrozně spokojená, máš kolem sebe skvělý lidi. je ti konečně psychicky přesně tak, jak má, zároveň se ti daří nesrat na takový ty důležitější věci jenom kvůli svýmu prospěchu na téma spokojeně pankovej život.
neni jaro. dobře, to je trochu mínus, ale brzo bude. všichni to cítí. já už v sobě to jaro cejtim a ne, neni to to kočičí sperma, kterym jsem načichlá z intru.
mam velký plány. vlastní filmovou noc, protože přesně na filmy v posledních dobách nějak moc kašlu. taky budu číst. a kreslit. ale ze všeho nejvíc budu s těma fajn lidma.
mam to doma ráda, jen ta praha mě v posledních dobách nějak ubíjí. naštěstí je vždycky na co se těšit. víkendy si vesele ovládnu já!

 


Komentáře

1 yadnička yadnička | Web | 11. března 2013 v 21:49 | Reagovat

jé, já ti tenhle optimizmus teď tak závidim, noženko. no, ať se tě drží nebo se drž ty jeho, tvoříte fakt krásnej pár!

2 lovitka lovitka | 11. března 2013 v 23:02 | Reagovat

Jaro za chvíli zase začne, taky ho cítím.
Na vernisáž jsem chtěla dorazit a pak jsem na to zapomněla, haha. Jsem idiot.
A ta skvělá atmosféra je ti určitě karmickou odměnou za muka způsobená čajem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.